8

11

24

5

Az őszi szezonban sajnos  a védelem  nyújtotta a leggyengébb teljesítményt. Komoly erősítést tervezünk a tavaszi szezonra de erről majd később számolunk be ha már meg lesz a teljes névsor és a megegyezés. Nehezítette a dolgunkat, hogy egymás után négyszer is idegenben kellet helyt állnunk, és mint tudott  ebben az osztályban idegenben csak úgy nyer egy csapat ha sokkal jobb az ellenfelénél és nem foglalkozik a bíró sporttárs hihetetlen ítéleteivel. de természetesen nem csak a bírókon múlott. Sajnos az utolsó három bajnokira  már teljesen elfogytunk, megsérült Kovácska Viktor, Tóth György, Lehel Tamás rájuk már csak tavasszal számolhatunk. Hetente egy játékossal ismerkedhetnek meg a csapatból a kedves olvasok. Talán így többen járnak majd szurkolni  nekünk.

HAJRÁ BÁTA!

Forrás: Patonai Roland

Szakály-Báta  5:0 (3:0) 2007. 11. 04

Labdarugó Mérkőzés Jegyzőkönyve

Őszi szezon utolsó mérkőzésére az elfogyó vendég együttes megsemmisítő vereséget szenvedett a lelkes hazai csapat ellen. Nagyon rossz talajú pályán a hazai csapat jobban akarta a győzelmet.

Osztályzat: Soós:5-Blága:4-Besszer 5-Patonai:5-Vincze:4 Felkert:5,Lukács:4,Braun:5,Sárközi:5-Schaffer:4,Dömötör:4

Báta-Kocsola 1:3 (1-1)   Gól:Dömötör

2007.10.28

Labdarúgó mérkőzés jegyzőkönyve

Esős vasárnap délután csere nélkül felálló hazai csapat az első félidőben még partiban volt a nagyon labda biztos vendégekkel szemben. Sajnos a második félidőben elfáradó és csere nélkül felálló hazai csapatott végül legyűrte a jobb vendég csapat. Ezzel a vereséggel elvesztette a hazai csapat otthoni 100% teljesítményét. Pozitívum, az esti vacsora amit ezúton szeretnénk a csapat nevében megköszöni Szekeres Tibornak és Papp Lászlónak, és megújult a kis pad is.

Osztályzatok: Soós:5-Blága:5-Besszer:6-Patonai:6-Vincze:5-Felkert:5,Péter:5,Braun:5,Sárközi:6-Dömötör:5,Schaffer:5

Csere nem volt .

Mezőny legjobbjai:

BONYHÁDVARASD-BÁTA  4-2 Labdarúgó Mérközés jegyzőkönyve

2007.10.21

Gólszerző: Schaffer László 2

Katasztrofális játékvezetés mellet, a helyenként durvaságba merülő hazai csapat a négy helyzetét maximálisan kihasználva győzte le, a helyzeteit kihagyó, és egymással sokat vitatkozó vendég csapatott.

Forrás vélemény: Szezon elején 19-en indultunk neki a bajnokságnak ez a tizenkilenc ember megígérte, hogy nem hagyja cserben a csapatott. Mindenkinek tájékoztatva lett arról , hogy ez mivel jár. Mindenki tudta, minden második hétvégén vidékre kell menni és bizony van olyan település amely 100 km-re van Bátától. Tisztában volt vele a társaság, hogy nem mindenki fog egyből a kezdő 11-be be kerülni. Mégis elévállalták, egy játékos játék engedélye 3000 ft, ehhez képest Bonyhádvarasdon 12-en ültünk a fagyos öltőzőben. Vasárnap az első helyezet látogat hozzánk Varasdon újabb sérültűnk lett. Ki tudunk állni? Hát ha szava hihető emberek lennének akkor igen. Minden tisztelete meg érdemelnek azok a sport szerető emberek akik így is vállaják a vasárnapi szerepléseket, és tartják ígéretűket.

Osztályzatok: Soós:4-Blága:5,-Besszer:5,-Kalázi:3-Lehel:5(meg sérűlt)-Vincze:4,Péter:5,Braun:5,Sárközi:5-Dömötör:3,Schaffer:6 csere: Patonai:4

Gólszerzők: Schaffer László 3, Sárközi Kornél 1

A hazai csapat harmadik hazai mérkőzését játszotta. Múlt vasárnapi vereség miatt ismét hat pontos mérkőzés várt a Bátai csapatra. Mellettük szólt, hogy hazai pályán 100% teljesítményt nyújtanak, és a mérkőzés előtti gól különbség 12-3. Ennek megfelelően kapuja elé szegezte ellenfelét a hazai csapat, igaz a meccs elején voltak a hazai védelemben helyezkedési hibák de miután rendeződőt a helyzet nem volt még helyzete a vendégeknek. Csupán egy nyilván való les gólt adott meg a bíró. Második félidőben  látványos focit játszott a Bátai csapat. Vendégek mind erővel mind idegileg elfáradtak, ennek következménye egy kiállítás, mely a part jelző látta kárát. Idézet a jegyzőkönyvből: A vendég 11. Latak Zoltán a 80.percben,(miután a hazai csapat megszerezte 4-dik gólját,) reklamálás közben felém nézett és kb 50-70 cm a baloldali, lábam mellé(IRÁNYZOTTAN)köpött. Ezért azonnal kiáltottam, a piros lap felmutatásával. Kezdéshez készült a vendég csapat és a játék állt. Egyéb esemény: A kiállított játékost az öltőzőbe küldtem, és oda menet megfogta Lőrincz Lajos asszisztens nyakát. Erre egy hazai néző (aki a Bátai szurkolok Józsi nevű, jellegzetes figurája) az öltözőbe vonuló játékost megrúgta.

Osztályzatok:Sóos:6-Kálazi:5-Besszer:7-Lehel:6-Patonai:6-Tóth:7,Braun:7,Péter:6,Sárközi:8-Felkert:7,Schaffer:9 cserék: Vincze:6,Dömötör:5

Mezőny legjobbjai

MUCSFA -BÁTA 6-4 (2-3) Labdarúgó Mérkőzés Jegyzőkönyve

2007.10.07

Gólszerző: Kovácska V 2,Felkert J,Péter A

Hat pontos mérkőzésen a vendég csapat második félidei katasztrofális védekezésének  és óriási kapus hibái miatt megsemmisítő vereséget szenvedet egy igen gyenge ellenféltől.

Soós-4-Blága-3-Besszer-5-Kálazi-3-Lehel-4-Tóth-5,Péter-5,Kovácska-6,Sárkőzi-6-Felkert-5,Schaffer-5 Cserék: Braun-3,Dömötör-3

Mérkőzés folyamán Kovácska V térd sérülést szenvedet, így sajnálatos módon számára véget ért az őszi szezon.

Mezőny legjobbja:

BÁTA-GYAPA DERBI SE Labdarúgó Mérkőzés Jegyzőkönyve

2007.10.01

Gól:Schaffer,Kovácska,Braun

A hetedik helyen álló hazai csapat fogata  a második helyen álló vendég csapatot. Nem valami jó előjelekkel vártuk a találkozót  hisz a vendégek legutóbb hazai pályán Závodnak  kilencet rúgtak míg a hazaiak kikaptak Regölyben. Papírforma is a vendégek mellet szólt  hiszen mindősze egy vereségük volt. Hazai csapatot lelkesítette hogy zsinórban 4 idegen belli mérkőzés után végre hazai pályán bizonyíthatnak, és nem mellesleg sok nézőt is vártak mivel búcsút tartottak Bátán. Mérkőzés elejétől fogva a hazai csapat rá tudta erőltetni akaratát a kicsit nagy képű vendég csapatra. Középpályát teljesen uralta a Bátai csapat. Veszélyesek és eredményesek voltak a kontrák. Mérkőzés végén pár vendég játékos bevallotta hogy ők 4,5 góllal akartak nyerni. Bátai csapat meg szerezte harmadik győzelmét.

Osztályzat:Soós:5-Blága:5-Besszer:7-Kálazi:6-Lehel:6-Tóth:6,Braun:7,Sárközi:6-Kovácska:6-Schaffer:7,Felkert:6 cserék:Patonai:6,Vincze:4,Péter:5,Dömötör:4

A csapat nevében ezúton szeretnénk meg köszöni Pápa Árpinak,és Sümegi Attilának,hogy segitetek a pálya meg hengerelésében.

Besszer
Braun
Schaffer

Regöly-Báta 2-1 Labdarúgó Mérkőzés Jegyzőkönyve

2007.09.22

A vendég csapat végig mezőfölényben játszott. Helyzetek sokasága marat ki.

Hazai csapatnak még pontjuk sem volt a mérkőzés előtt. Szerencsés góllal, szereztek vezetést. Aztán a vendég csapatnak egy igen tetszetős akció végén sikerült egyelitenní. Második félidőben beszorult a hazai csapat, a vendégek még tizenegyest is hibáztak, és ahogy a fociban lenni szokott az utolsó percben egy óriási védő hiba miatt gólt szerzet a hazai csapat és meg is nyerték a mérközést.

Osztályzatok:Soós:5-Kalázi:6,Besszer:6,Patonai:4-Lehel:4-Tóth:6,Péter:4,Braun:5,Sárközi K:5-Kovácska:4,Schaffer:6,cserék:Vincze:4,Felkert:keveste játszott az osztályzathoz.

Játékvető: Kardos Béla:5  Érződött, a hazai pálya előnye voltak neki érdekes ítéletei.

A mérkőzés legjobbjai:

SZAKCS SE—BÁTA  KSE Labdarugó-mérkőzés jegyzőkönyve

2007.09.16

A mérkőzést jobban kezdte a Bátai csapat, helyzet, helyzet  hátán maradt ki. Nem túlzás az első félidőben eldőlhetett volna a mérkőzés. A második félidőt viszont a hazai csapat kezdte jobban. Hazaiak rá tudták erőltetni akaratukat a fáradó vendégekre. Mindkét csapat cserékkel próbálta frissíteni. A mérkőzés vége felé még a vendégek kapusának bravúrt kellet bemutatnia az eredmény megtartása érdekében.

Osztályzatok:

Soós L-6,Blága ZS-7,Besszer-7,Kalázi S-6,Lehel T-6,Sárközi K-6,Péter A-6,Braun Cs-6,Tóth Gy-6,Schaffer-7,Kovácska V-6. cserék:Felkert J-6,Vincze Z-6,Patonai R-6

Játék vezető Haraszin József: szinte kifogástalanul vezette a mérkőzést nem volt érzékelhető, hogy Báta vidéken játszott és ezen a szinten NAGYON, NAGYON RITKA!!

Végeredmény: SZAKCS SE—BÁTA  KSE    0:1 Gólszerző: SCHAFFER László

Az oldalt készítette és frissíti: Takaró János 7149 Báta, e-mail: takaro@takaro.hu